Warsztaty na Wynos

Witamy Wszystkich.

Wydarzenia ostatnich tygodni związane z koronawirusem wygenerowały sytuację, w której wszyscy ludzie pozostają w domach nie mając możliwości spotykania się i uczestniczenia w wydarzeniach i akcjach kulturalnych. Do tych wszystkich, którym tego brakuje, a przede wszystkim, którym brakuje naszych zajęć, chcemy jako Fundacji Artystyczna “Wylepiarnia” wyjść z akcją, którą nazwaliśmy “Warsztaty na Wynos”. W czasie trwania akcji dostępne będą nagrania instruktażowe offline, o których będziemy informowali i które będą dostępne również na naszej stronie.

Każdy, kto chce uczestniczyć w tej formie obcowania z Kulturą, proszony jest o postępowanie zgodnie z zasadami, które stworzyliśmy specjalnie pod kątem prowadzonej akcji.

  1. Wejdź w link, który umożliwi Ci wybór materiałów edukacyjnych.
  2. Wybierz kolory. (PAMIĘTAJ NIE WYRZUCAJ FARB – przyjdź gdy już będzie można z nimi na zajęcia lub wykorzystaj przy malowaniu kolejnej pracy).
  3. Jeżeli potrzebujesz pakietu narzędzi (pędzelki, wałek, gąbeczki, kołeczki) dodaj do zamówienia.
  4. Postępuj zgodnie z informacjami wysyłanymi pocztą elektroniczną w celu otrzymania wybranego materiału edukacyjnego.
  5. Odbierz przygotowany pakiet po skontaktowaniu się telefonicznym przez kogoś z naszej fundacji.
  6. Pomaluj lub ulep swoją pracę.
  7. Przynieś do wypalenia swoją pracę, a w przypadku pracy z gliną będziesz musiał się pofatygować dwa razy.
  8. Po kontakcie pracownika Fundacji, przyjdź po swoją wypaloną pracę i zabierz ją do domu.

Ze względów BEZPIECZEŃSTWA zorganizowaliśmy specjalne miejsce (półka na zewnątrz przed pracownią), w którym możecie w sposób bezkontaktowy pozostawić i odebrać swoje prace, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pracownikiem Fundacji.

PAMIĘTAJ – wszystkie narzędzia trzeba ODDAĆ

Mamy nadzieję, że będzie to fajna zabawa w domowym zaciszu i gdy już zostaną zlikwidowane obostrzenia zobaczymy się z Wami wszystkimi na Warsztatach w naszej Pracowni.

KLIKNIJ W OBRAZEK I ZAOPATRZ SIĘ W ZESTAW EDUKACYJNY