Witamy w Wylepiarni

RUSZYŁY ZAPISY NA SLIP TRAILING
kurs ozdabiania ceramiki

Mamy przyjemność zaprosić na pełen konkretnej, technicznej wiedzy kurs ozdabiania ceramiki metodą SLIP TRAILING
Kurs odbędzie się w pracowni ceramicznej FUNDACJI Artystycznej WYLEPIARNIA na ul. Targowej 65 w Legionowie (budynek MOK). Kurs poprowadzi Barbara Wymazał, artystka z Legionowa i ASP w Warszawie.
Więcej informacji na stronie

RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY Z PROJEKTU
“SKRZYDŁA DLA MAMY”

PROJEKT DOFINANSOWANE PRZEZ FUNDACJĘ BGK
w programie “Skrzydła dla mamy” edycja II

Ruszyły zapisy na PROJEKT DOFINANSOWANE PRZEZ FUNDACJĘ BGK
w programie “Skrzydła dla mamy” edycja II
Zapraszamy wszystkie mamy z gmin Wieliszew, Serock, Nieporęt, Jabłonna, Radzymin do skorzystania z darmowych warsztatów. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji w Regulaminie

ZOSTAŁO NIEWIELE MIEJSC NA WARSZTATY SEZON 2021 / 2022
ZAPISY TRWAJĄ

Ruszyły zapisy na kolejny sezon 2021 / 2022. Mamy nadzieję, że covid nie przeszkodzi nam w działaniach, które założyliśmy sobie na ten rok. Liczymy na piękne prace naszych uczestników oraz na ciąg dalszy wspólnie przeżywanych cudownych chwil z ceramiką.

ZAKOŃCZONE ZAPISY NA WAKACYJNE WARSZTATY CERAMICZNE

DLA DZIECI Z LEGIONOWA

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legionowo

RUSZYŁY WARSZTATY CERAMICZNE

W DOMACH KULTURY, W KTÓRYCH PROWADZIMY ZAJĘCIA
INFORMACJE POD NUMEREM TEL.: +48 792 990 114

Ruszyły Warsztaty Edukacyjne Na Wynos
KLIKNIJ W OBRAZEK I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chcemy Was poinformować, że powoli wracamy do prowadzenia zajęć, lecz pod obowiązującymi rygorami bezpieczeństwa. Poniżej wypiszę to, co obowiązuje Nas wszystkich podczas uczestnictwa w Warsztatach:

Warunki uczestnictwa w zajęciach sekcji MOK Legionowo

1. osoba uczestnicząca w zajęciach musi być bezwzględnie zdrowa bez oznak chorobowych takich jak kaszel, katar czy gorączka;
  2. powinna posiadać maseczkę zasłaniającą usta i nos;
  3. na zajęcia przychodzić punktualnie – NIE WCZEŚNIEJ;
  4. zdezynfekować ręce wchodząc do placówki;
  5. zachowac bezpieczną odległość – 2 m od innego uczestnika;

Ponadto między zajęciami musi być zachowany odstęp 15 minut na wietrzenie sali przed przyjęciem następnej grupy.

Prosimy śledzić naszego facebooka, bo tam są umieszczane najświeższe informacje odnośnie terminów zajęć i grup wiekowych, które będą startowały na nowo.

W listopadzie 2016 roku założyliśmy Fundację Artystyczną, którą nazwaliśmy w skrócie „Wylepiarnia”. Chcieliśmy jeszcze bardziej uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta i nie tylko tego miasta. Ideą powstania fundacji stała się chęć i pragnienie, żeby nie zostało zapomniane jedno z najstarszych rzemiosł, którym jest garncarstwa i ceramika.

Staramy się pozyskiwać fundusze na prowadzenie zajęć dla dzieci, których na to nie stać, na organizowanie zajęć dla osób niepełnosprawnych i wykluczonych, dla osób starszych, oraz krótko mówiąc na potrzebne materiały i sprzęt.

Jeśli jesteś w stanie nas wesprzeć finansowo możesz przekazać darowiznę na cele statutowe fundacji na nasze konto:

PL 41 1090 1841 0000 0001 3367 8717

z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”

Dane Fundacji

Fundacja Artystyczna „Wylepiarnia”